Logo Pracuj.pl

Monter

Procyon Construction S.A.O firmie

  • Stargard, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Procyon Construction S.A.

Metalowa 10 A

Stargard

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zasadniczo Twoja praca składa się z 4 etapów: przygotowywanie konstrukcji i otworowanie, klejenie płyt, uzbrajanie sufitu oraz skręcanie modułu.

Nasze wymagania

  • Jeśli szukasz stabilnej pracy, jesteś dokładny, szybki i samodzielny ale potrafisz pracować w grupie i chcesz się rozwijać - zapraszamy do nas!

To oferujemy

  • pracę zawsze w tej samej, komfortowej hali w Kluczewie,
  • 8h pracy na umowie o pracę z ubezpieczeniem i płatnym urlopem,
  • stały zarobek oraz premię,
  • benefity, w tym m.in. 90% dofinansowania do obiadu codziennie i pobieranie pensji częściej niż raz w miesiącu!

Firma Procyon Construction S.A. z siedzibą w Stargardzie, produkująca prefabrykowane łazienki pod marką EcoReadyBath dla klientów głównie z krajów niemieckojęzycznych, poszukuje pracowników do nowoczesnej fabryki łazienek w Kluczewie (Stargard):

Czego Ci nie możemy zapewnić:

  • pracy w różnych, często oddalonych lokalizacjach bo pracujesz zawsze w naszej hali w Stargardzie,
  • nieokreślonych godzin pracy bo mamy jedną poranną zmianę,
  • bezpłatnych przestojów i roku bez płatnego urlopu bo mamy wiele projektów,
  • niskiej pensji i złych warunków pracy.

Monter, Metalowa 10 A, Stargard