Ta oferta pracy jest nieaktualna od 599 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter stoisk targowych

  • Eindhoven, Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 01.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Direct People to firma, która specjalizuje się w międzynarodowym pośrednictwie pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji zagranicznej – działamy od 2004 roku. Zajmujemy się głównie rekrutacją na stanowiska logistyczne i produkcyjne. Jesteśmy profesjonalnym, efektywnym i skutecznym zespołem, który pracuje z pasją i z satysfakcją. Naszym głównym celem jest pomoc pracownikom w znalezieniu atrakcyjnej i bezpiecznej pracy za granicą, a pracodawcy wykwalifikowanego i odpowiedzialnego personelu.

    Opis stanowiska:

    • Przygotowanie elementów zabudowy stoisk
    • Pakowanie/załadunek/rozładunek elementów
    • Montaż/demontaż zabudowy targowej i wysp handlowych zgodnie z dokumentacją techniczną
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Zmysł techniczny
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziane doświadczenie w zakresie montażu konstrukcji

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie, które zawsze otrzymujesz regularnie we wcześniej podanych terminach
    • Zakwaterowanie z wyposażeniem, poparte certyfikatem
    • Ubezpieczenie, a do tego pomoc w załatwieniu wszelakich formalności
    • Pracę w godzinach 7:30-16:00
    • Pomoc polskojęzycznych konsultantów, których domeną jest szybka reakcja i otwartość

    Prosimy o składanie aplikacji poprzez przycisk:

    Administratorem danych jest Direct People Polska z siedzibą w Lublińcu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    KRAZ: 10556