Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter stoisk targowych

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    4MISSIONDESIGN s.c.

    4missiondesign to dążenie do bezkompromisowej jakości i niezawodności w projektowaniu, jak i wykonawstwie stoisk targowych. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala trzymać się precyzji oraz uporczywie poszukiwać doskonałości w nowych kierunkach rozwoju i innowacji dla naszych klientów w zakresie popularyzacji i aranżacji wizerunku. 4missiondesign wypatruje nieoczywistych źródeł inspiracji, by móc wykorzystać rzadką mieszankę śmiałej wyobraźni ze zdyscyplinowanym pragmatyzmem. Zaprojektowane, opracowane i wykonane przez nas stoiska wystawiennicze cieszą się aprobatą wśród  klientów, są również nagradzane na scenie targowej w  kraju i za granicą. 4missiondesign to grupa otwartych, zdolnych i pracowitych projektantów, grafików i montażystów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.
    Wierzy, że nowoczesny design jest efektywnym narzędziem strategicznym w biznesie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy pracownika, do którego będzie należeć przygotowanie stoisk targowych: cięcie płyt, profili drewnianych, skręcanie ich w całość, wykończeniówka- szpachlowanie, malowanie, kładzenie wykładziny lub podestu z płyty drewnopochodnej, klejenie grafiki.

    Wymagania:

    • Operatywność, komunikatywność, zaangażowanie w działaniach manualnych, twórczość w działaniu.

    Oferujemy:

    • Zatrudniamy wstępnie na umowę zlecenie, kolejne miesiące umowa o pracę.
    • Oferujemy premię uznaniową.

    CV