Ta oferta pracy jest nieaktualna od 426 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter stolarki okiennej

  • Tarnowskie Góry, śląskie
  • Specjalista
  • 21.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Perfekt Design Partner Handlowy Oknoplast
    poszukuje osób z doświadczeniem lub do przyuczenia z: Tarnowskich Gór, Piekar Śląskich, Bytomia i okolic
    na stanowisko:
    Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

    Opis stanowiska:

    Montaż stolarki otworowej okien, drzwi, rolet w stanach surowych oraz demontaż z obróbką tynkarską

    Wymagania:

    • doświadczenie
    • kultura osobista
    • umiejętność montażu okien i drzwi
    • mile widziane doświadczenie ogólnobudowlane

    Oferujemy:

    • stałą pracę
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
    • pracę w dobrym i zgranym zespole w warunkach partnerstwa i koleżeństwa
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    kontakt 606 741 852, 32 242 19 28
    bottom