Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter stolarki

EMtech.co Sp. z o.o.

4 5007 000 brutto / mies.
  • Orzeszkowej 10, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Orzeszkowej 10

Poznań

Twój zakres obowiązków

Serwisant / Monter stolarki / Monter zabezpieczeń ppoż

Miejsce pracy: Poznań, Szczecin, Gdańsk, Warszawa

Opis stanowiska:

Montaż Produktów

Serwis produktów

Nasze wymagania

  • Gotowość do podróży służbowych,

  • Mile widziane Prawo jazdy kat. B. oraz doświadczenie w stolarce budowlanej czy zabezpieczeniach ppoż

To oferujemy

  • Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje (większość z uwagi na Covid on line)

  • samochód służbowy z kartą paliwową

  • telefon

  • niezbędne narzędzia

O nas

Spółka obecnie  zatrudnia wykwalifikowana kadrę inżyniersko kierowniczą na terenie całego kraju we wszystkich swoich oddziałach

Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Szczecinie i Poznaniu.

Zajmuje się Sprzedażą i Montażem stolarki budowlanej następujących producentów:

Drzwi drewniane  PORTA i JELDWEN

Drzwi stalowe i antywłamaniowe PORTA, DOMOFERM,

Bramy przeciwpożarowe Martech,

Bramy rolowane i segmentowe Novoferm, Teckentrup i Braselmann

Okucia budowlane ECO SCHULTE ASSA ABLOY DORMA

Zabezpieczenia ppoż systemu HILTI

Obecnie realizujemy obiekty na terenie całego kraju tj.

Elektrownie

Hotele

Centra handlowe

Biurowce

Osiedla mieszkaniowe

Szpitale

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko: Serwisant / Monter stolarki / Monter zabezpieczeń ppoż