Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter systemów fotowoltaicznych

COPERNICUS SUN S.A.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • realizacja prac montażowych przy instalacjach fotowoltaicznych (montaż konstrukcji, modułów, inwerterów i niezbędnego osprzętu)

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy montażowej - minimum 1 rok, mile widziane w fotowoltaice lub przy instalacjach elektrycznych

  • uprawnienia elektryczne SEP E oraz D – mile widziane

  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m

  • dbałości o wysoką jakość i estetykę wykonywanych instalacji

  • mile widziane doświadczenie w instalacji pomp ciepła

  • chęci do pracy i pozytywnego nastawienia

  • dobrej organizacji pracy i samodzielności w rozwiązywaniu problemów

  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

  • terminowe regulowanie płatności

  • gwarancję ciągłości zleceń

  • umowę o pracę lub B2B (do wyboru)

  • możliwość przystąpienia do grupowego systemu ubezpieczenia na życie

  • świetną atmosferę pracy i partnerskie relacje na każdym szczeblu organizacji

  • odpowiednie wyposażenie techniczne

  • dobre hotele (jeżeli będzie konieczny nocleg)

  • szkolenia produktowe

  • możliwość działania i rozwoju w dynamicznej branży odnawialnych źródeł energii

O nas

„Ruszamy Słońce, wstrzymujemy rachunki”

Działamy w branży odnawialnych i ekologicznych źródeł energii. Oferujemy nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych i firm, które pozwalają im osiągnąć niezależność energetyczną oraz oszczędności finansowe.

Posiadamy lokalne oddziały w całej Polsce, w ostatnim kwartale zwiększyliśmy zatrudnienie dwukrotnie. W roku 2024 chcemy dołączyć do grona 10 największych podmiotów w Polsce w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.