Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter systemów mechatronicznych

DSXM sp. z o.o.O firmie

6 5008 500 brutto / mies.
  • Galaktyczna 32, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

DSXM sp. z o.o.

Galaktyczna 32

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • montaż maszyn i urządzeń, stanowisk testowych i montażowych oraz kompletnych linii produkcyjnych (w tym zrobotyzowanych) dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz wymagań klienta

  • montaż instalacji elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych

  • montaż okablowania, tras kablowych

  • wykonywanie operacji ślusarskich, prac instalacyjnych oraz uruchomieniowych

  • rozwiązywanie niestandardowych problemów technicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne o kierunku: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika lub pokrewne

  • min. 3 letnie doświadczenie w montażu maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych z integracją robotów

  • praktyczna znajomość rysunku technicznego (maszynowego, pneumatycznego, hydraulicznego, elektrycznego)

  • umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • wysoka estetyka pracy, dbałość o szczegóły oraz tzw. czysty montaż

  • dyspozycyjność, samodzielność i dokładność

  • podstawowa znajomość języka angielskiego pozwalająca na posługiwanie się dokumentacją techniczną

  • wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych tj. tokarka, frezarka, wiertarka, przecinarka

  • uprawnienia spawalnicze lub umiejętność spawania jedną z metod MIG/MAG/TIG

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV

  • uprawnienia UDT na suwnice lub/i wózki widłowe

  • posiadanie portfolio wykonanych projektów

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalone adekwatnie do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia (6.500-8.500 PLN brutto)

  • stabilne zatrudnienie z nastawieniem na długofalową współpracę

  • niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy

  • udział w ambitnych, nietypowych oraz innowacyjnych projektach zapewniających rozwój zawodowy