Logo Pracuj.pl

Monter systemów mechatronicznych

DSXM sp. z o.o.O firmie

6 500–8 500
brutto / mies.
  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

DSXM sp. z o.o.

Galaktyczna 32

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • montaż maszyn i urządzeń, stanowisk testowych i montażowych oraz kompletnych linii produkcyjnych (w tym zrobotyzowanych) dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz wymagań klienta
  • montaż instalacji elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych
  • montaż okablowania, tras kablowych
  • wykonywanie operacji ślusarskich, prac instalacyjnych oraz uruchomieniowych
  • rozwiązywanie niestandardowych problemów technicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne o kierunku: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika lub pokrewne
  • min. 3 letnie doświadczenie w montażu maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych z integracją robotów
  • praktyczna znajomość rysunku technicznego (maszynowego, pneumatycznego, hydraulicznego, elektrycznego)
  • umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • wysoka estetyka pracy, dbałość o szczegóły oraz tzw. czysty montaż
  • dyspozycyjność, samodzielność i dokładność
  • podstawowa znajomość języka angielskiego pozwalająca na posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych tj. tokarka, frezarka, wiertarka, przecinarka
  • uprawnienia spawalnicze lub umiejętność spawania jedną z metod MIG/MAG/TIG
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
  • uprawnienia UDT na suwnice lub/i wózki widłowe
  • posiadanie portfolio wykonanych projektów

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalone adekwatnie do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia (6.500-8.500 PLN brutto)
  • stabilne zatrudnienie z nastawieniem na długofalową współpracę
  • niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy
  • udział w ambitnych, nietypowych oraz innowacyjnych projektach zapewniających rozwój zawodowy

Monter systemów mechatronicznych, Galaktyczna 32, Gdańsk