Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Monter Szaf Sterowniczych / Elektromonter

Intralog Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 6:00-14:00, 7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Migdałowa 10

Dobra (pow. policki)

Twój zakres obowiązków

  • montaż szaf sterowniczych według planów;

  • montaż instalacji elektrycznych na urządzeniach;

  • dobranie odpowiedniej metody montażu, narzędzi, itp.;

  • drobne prace monterskie.

Nasze wymagania

  • umiejętność czytania planów elektrycznych;

  • zdolności manualne;

  • uprawnienia SEP do 1 kV.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • zainteresowania z dziedziny mechatroniki.

To oferujemy

  • możliwość poznania rozwojowej branży i udziału w ciekawych projektach;

  • przeszkolenie oraz pełne wsparcie techniczne i merytoryczne;

  • premie i benefity;

  • jednozmianową pracę na miejscu od poniedziałku do piątku;

  • przepyszną kawę na co dzień;

  • imprezy firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowane obiady

  • premie półroczne

  • premia frekwencyjna

Intralog to polska spółka od ponad 25 lat zajmująca się tworzeniem zaawansowanych systemów automatyki magazynowej i aktywnie uczestnicząca w rozwoju intralogistyki. Nasze przenośniki można znaleźć w całej Polsce, w wielu miejscach Europy, a nawet świata! Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia www.intralog.pl

Przewiń do profilu firmy