Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

EUROMONTER

8 00017 000 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:delegacje

Twój zakres obowiązków

Zatrudnię montera, pomocnika. Praca polega na skręcaniu elementów metalowych za pomocą śrub. Praca za granicą w systemie 3/1,4/1. Zapewniam dojazdy, mieszkanie. Wymagany certyfikat szczepienia Covid.

Nasze wymagania

  • Wymagana dobra sprawność fizyczna, certyfikat szczepienia Covd.

To oferujemy

  • Polska umowa o pracę, dojazdy, zakwaterowanie, odzież robocza, praca z grupą polskich monterów