Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

ADAM WALA

12 00014 000 brutto / mies.
  • Szwajcaria

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:W niektóre dni wolne; An bestimmten Tagen ist frei
  • Godziny pracy:8 godzin- codziennie jest cel do zrealizowania; 8 Stunden- täglich ist ein Ziel zu erreichen
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • współpraca

Nasze wymagania

  • Niemiecki lub angielski; Deutsch oder Englisch

  • Brak strachu przed pracą(jest bezpiecznie); Keine Angst vor der Arbeit(es ist sicher)

  • CV proszę kierować BEZPOŚREDNIO na adres [email protected](najlepiej po niemiecku lub angielsku); Bitte senden Sie Ihren Lebenslauf DIREKT an [email protected]nnyland.ch(am besten in Deutsch oder Englisch)

To oferujemy

  • 2000Chf Netto; 2000 CHF netto

  • • Praca od 7.11- do około 8.1.2023; Arbeit vom 7. November - bis ca. 8.1.2023

  • • 2 darmowe posiłki i zakwaterowanie; 2 kostenlose Mahlzeiten und Unterkunft

  • • Brak kosztów dojazdu do pracy; Keine Fahrtkosten

  • • Ubezpieczenie; Versicherung

O nas

Cyrk/wesołe miasteczko; Zirkus/Vergnügunspark