Oferta pracy

Monter Technik Brygadzista

CONNECT ENERGY sp z o.o.O firmie

18‐26 zł brutto / godz.
  • Garwolin

    Garwolin, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Samodzielny montaż, demontaż, naprawa, konserwacja instalacji wentylacyjnych i klimatyzacji w budynkach – Instalacje obiektowe.

Nasze wymagania

  • Umiejętność organizacji pracy samodzielnej lub w zespole

  • Cechuje Cię dokładność oraz sumienność

  • Jesteś dyspozycyjny

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu wentylacji i klimatyzacji

  • Umiejętność diagnozowania problemów technicznych

  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, stawka od 18 zł/h netto do 26 zł/h uzależniona od stażu pracy oraz posiadanych umiejętności

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Szansa na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych doświadczeń

  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Samochód i telefon służbowy

  • Nowoczesne narzędzia do pracy

  • Bezpieczne i higieniczne warunki pracy

  • 3 miesięczny okres próbny potem stałe zatrudnienie (umowa o pracę)

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania wraz z dodaniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy