Logo Pracuj.pl

Monter - Technik Instalacji Teletechnicznych

SAV Sp. z o.o.O firmie

  • Łomża
    Łomża, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac związanych z budową sieci telekomunikacyjnej,
  • wykonywanie instalacji światłowodowych,
  • montaż i konfiguracja urządzeń i usług telekomunikacyjnych u abonentów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe lub średnie techniczne,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność,
  • punktualność,
  • motywacja do pracy,
  • gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania oraz osiąganych wyników

Na białostockim rynku jesteśmy już od 1989 roku. Zaczynaliśmy oferując wówczas jedynie kilkanaście programów satelitarnych w wersji analogowej. Z czasem rozszerzyliśmy usługi o dostęp do Internetu i telefonu stacjonarnego a także uruchomiliśmy transmisję cyfrową. Dzisiaj w ofercie mamy prawie 150 kanałów cyfrowych w tym 70 w wersji HD, Internet światłowodowy FTTH oraz telefon stacjonarny. Przez ten okres zyskaliśmy rzeszę klientów doceniających nie tylko bogatą ofertę ale również szybki, profesjonalny serwis i miłą, kompetentną obsługę.

Monter - Technik Instalacji Teletechnicznych, Łomża