Oferta pracy

Monter Telekomunikacyjny

Enprom Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Budowa linii światłowodowych doziemnych oraz napowietrznych na podbudowie słupowej

  • Budowa instalacji światłowodowych w obiektach zamkniętych i stacjach elektroenergetycznych

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia

  • Praktyczne doświadczenie w budowie kanalizacji/mikrokanalizacji kablowej wraz z jej elementami składowymi (studnie kablowe, zasobniki, itp)

  • Praktyczne doświadczenie w budowie kabli światłowodowych w kanalizacji kablowej i na podbudowie słupowej

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • Gotowość do pracy w delegacji (Polska, Niemcy)

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na wysokości

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca w delegacji),

  • Ciekawą pracę na budowach w Polsce oraz za granicą

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity pozapłacowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny