Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

ELKO sp. z o.o.

  • Włocławska 169, Rudak, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + delegacje + nadgodziny

Włocławska 169

Rudak

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • instalacje rurowe w systemie spawanym, gwintowanym, zaciskanym;

  • instalacje rurowe w systemie rur zgrzewanych;

  • instalacje kanalizacji sanitarnej wewnętrzne;

  • biały montaż;

  • izolacje techniczne cieplne i chłodnicze.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zawodzie na podobnym stanowisku

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych prac i umiejętność organizacji czasu pracy

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy powyżej 3 metrów

  • Mile widziane:

  • umiejętność użytkowania specjalistycznych urządzeń (np. gwintownice, zaciskarki, zgrzewarki, szlifierki);

  • umiejętność czytania projektów budowlanych;

  • prawo jazdy kat. B;

  • operator wózków widłowych, podnośników teleskopowych.

To oferujemy

  • Praca w trybie tygodniowym (od pon-pt) w Toruniu oraz w delegacji na budowach u Inwestorów (zakłady przemysłowe).

  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od umiejętności) w oparciu o umowę o pracę.

O nas

Firma ELKO Sp. z o.o. działa na rynku od 23 lat . Zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem instalacji przemysłowych w branży mechanicznej, elektrycznej i automatycznej.

Firma ELKO Sp. z o.o. (23 lata na rynku) zatrudni montera-instalatora instalacji sanitarnych.