Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Turbin/ Ślusarz

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    EthosEnergy Sp. z o.o.

    Jesteśmy międzynarodową firmą działająca od ponad 20 lat w branży remontów urządzeń energetycznych w energetyce zawodowej i przemysłowej (turbiny parowe, turbiny gazowe, turbiny wodne, instalacje energetyczne). Jesteśmy niezależnym dostawcą usług serwisowych w obszarze maszyn wirujących dla energetyki, przemysłu i branży paliwowej.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    EthosEnergy Sp. z o.o. jako jedna z wiodących firm zajmujących się serwisem maszyn i urządzeń w branży energetycznej poszukuje pracowników na stanowisko ślusarz/spawacz do pracy w warsztacie remontowym we Wrocławiu. Oferujemy stabilną pracę na pełny etat w branży pełnej wyzwań technicznych.

    Opis stanowiska:

    • prowadzenia ręcznych prac obróbczych (szlifowanie, skrobanie, docieranie itp.)
    • posługiwania się przyrządami pomiarowymi (miara, mikromierz, suwmiarka, średnicówka)
    • czytanie rysunku technicznego

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum zasadnicze
    • zaangażowanie w powierzony zakres obowiązków
    • dyspozycyjność
    • umiejętność pracy w zespole
    • chęć do samorozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych
    • mile widziane uprawnienia: suwnice, hakowy, wózki widłowe, rusztowania, uprawnienia gazowe

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego
    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • bogaty pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy oraz spełniające wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.
    Prosimy o zamieszczenie w tytule wiadomości nazwę oferowanego stanowiska.

    Klikając w przycisk „Aplikuj” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zawartych
    w dokumentach aplikacyjnych przez EthosEnergy Sp. z o.o. 51-117 Wrocław, ul. Paprotna 12a, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego”.

    Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych:

    Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że:

    1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest EthosEnergy
    Sp. z o.o. 51-117 Wrocław, ul. Paprotna 12a, jako pracodawca

    2) dane osobowe (oraz dane do kontaktu - o ile zostaną podane) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego EthosEnergy Sp. z o.o. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO),

    4) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

    5) odbiorcą danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych,
    tj. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii

    6) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do czasu ich zakończenia,

    7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez EthosEnergy Sp. z o.o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.

    8) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. Organ ten będzie właściwy do rozpatrzenia skargi z tym, że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji;

    9) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w EthosEnergy Sp. z o.o.