Oferta pracy

Monter Turbin Wiatrowych

Bergman Deutschland GmbH

  • Gdynia, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pracownik fizyczny

Bergman Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Deutschland GmbH koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta – niemieckiej firmy z branży energetyki wiatrowej – poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer ref.: MTG/UK/0421

 Zadania:

  • Instalacja komponentów turbin wiatrowych
  • Przygotowanie placu budowy oraz niezbędnych narzędzi
  • Raportowanie i przekazywanie informacji o przebiegu prac
  • Bezpośrednia współpraca z kierownikiem budowy
  • Praca na terenie Polski oraz Europy

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu,serwisie turbin wiatrowych
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu branży turbin wiatrowych, elektryki, mechaniki, branży stoczniowej lub pokrewnej
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych krajowych i zagranicznych
  • Braku przeciwwskazań do pracy na wysokościach i dobra sprawność fizyczna
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Współpracę z firmą z branży energii odnawialnej o stabilnej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie w ramach umowy B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Długą współpracę przy ciekawych projektach w Polsce i za granicą
  • Szkolenia i możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technicznych
  • Niezbędne narzędzia pracy (transport, zakwaterowanie, narzędzia serwisowe, ubrania robocze)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) oraz przez Bergman Deutschland GmbH z siedzibą w Berlinie ul Friedrichstraße 171 moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne