Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Office Administrator zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883, tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182 z późniejszymi zmianami)
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
FLEX WIND POLAND sp. z o.o.

Monter Turbin Wiatrowych

FLEX WIND POLAND sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 06 maj 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja komponentów turbin wiatrowych na budowach farm wiatrowych Onshore

  • Raportowanie i przekazywanie informacji o przebiegu prac

  • Świadczenie usług na terenie kraju i za granicą

Nasze wymagania

  • Mile widziana znajomości zagadnień z zakresu elektryki, mechaniki lub branży budowlanej, stoczniowej lub innych pokrewnych

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Chęć praktycznego poznania działania turbin wiatrowych i zdobywania nowych umiejętności

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowości do częstych podróży służbowych krajowych i zagranicznych

  • Zdolności manualne, umiejętność pracy z narzędziami

  • Gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych

  • Doświadczenie w branży turbin wiatrowych będzie dodatkowym atutem

  • Braku przeciwwskazań do pracy na wysokościach i dobrej sprawności fizycznej

  • Umiejętności pracy w zespole jak i indywidualnej

  • Skrupulatności oraz jakości wykonywanych usług z zachowanie zasad bezpieczeństwa

To oferujemy

  • Oferujemy współpracę w branży energii odnawialnej o stabilnej pozycji rynkowej

  • Szkolenia i możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w ramach różnych obszarów : Onshore, Service, Blades, Ofshore

  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technicznych

  • Możliwość podróżowania i międzynarodowe środowisko

  • Długą współpracę przy ciekawych projektach i nowych wyzwaniach

  • Wsparcie koordynatorów podczas trwania projektu

Flex Wind to młoda ale prężnie rozwijająca się spółka z branży energii odnawialnej.

Powstała na bazie doświadczenia wielu specjalistów, dzięki którym świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Największą wartością dla nas są ludzie, z którymi współpracujemy na co dzień.

Przewiń do profilu firmy