Monter

  • Tychy, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-05-20
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2019-06-19)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.
    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:
    Monter
    Miejsce pracy: Tychy | Numer ref.: MON/010/MKO
    Zadania:
    • Kontrola jakości gotowych komponentów (części samochodowe)
    • Utrzymanie porządku w miejscu pracy
    • Prace związane z montażem elementów dachów do samochodów typu cabriolet lub klejeniem elementów podsufitek samochodowych
    Wymagania:
    • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (3 zmiany)
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, jeśli nie posiadasz doświadczenia również aplikuj! Każdej osobie zapewniamy szkolenie wdrożeniowe
    • Zdolności manualne oraz wysoka motywacja do pracy
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością wejścia w struktury firmy po okresie próbnym
    • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej 2800 brutto oraz systemu premiowego (premie uznaniowe, absencyjne, regulaminowe, za aktywność w soboty oraz dodatki)
    • Możliwą pracę w nadgodzinach - 50% i 100% , premie świąteczne, wakacyjne
    • Możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych (karty MultiSport, PZU, Manpower Premium, prywatnej opieki medycznej, bonów Sodexo)

    Jesteśmy pracodawcą tworzącym sprzyjające warunki zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnością.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Oferta dotyczy pracy tymczasowej
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopisopis