Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Układów Elektronicznych - Pracownik Produkcji

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    A-STER s.c. firma prywatna o ponad 25-letniej obecności na rynku elektroniki i automatyki przemysłowej.

    Specjalizujemy się we wdrażaniu nowatorskich rozwiązań w dziedzinie sterowania ruchem ulicznym, monitoringu ruchu drogowego oraz meteorologii. Więcej informacji o nas możesz znaleźć na:
    www.a-ster.pl

    Do prac nad nowymi projektami poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • ręczny montaż i lutowanie elementów elektronicznych THT i SMD,
    • montaż urządzeń elektronicznych (np. szaf sterowniczych), montaż podzespołów,
    • dokonywanie pomiarów i sprawdzeń,
    • obsługę urządzeń pomiarowych,
    • uruchamianie urządzeń zgodnie z dokumentacją.

    Wymagania:

    • zainteresowania: elektronika / automatyka / mechanika,
    • wykształcenie kierunkowe lub pokrewne,
    • umiejętność posługiwania się dokumentacjami i schematami elektronicznymi,
    • znajomość komponentów elektronicznych,
    • dokładność i umiejętność samokontroli,
    • samodzielność i zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • pracę na samodzielnym stanowisku,
    • możliwość rozwoju,
    • wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy,
    • elastyczne godziny pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).