Oferta pracy

Monter układów elektronicznych

Nord Electronics Solutions Sp. z o.o.O firmie

Nord Electronics Solutions Sp. z o.o.

Pełczyńska 113

Wrocław

Firma Nord Electronics Solutions poszukuje pracownika na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • montaż urządzeń zgodnie z dokumentacją i otrzymanymi wytycznymi na wymaganym poziomie jakości;

WYMAGANIA:

  • umiejętności w zakresie ręcznego montażu elementów elektronicznych na płytkach PCB: montaż przewlekany i SMD,
  • znajomość elementów elektroniki,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • zdolności manualne,
  • wykształcenie minimum zasadnicze/średnie techniczne (elektroniczne lub elektryczne mile widziane),
  • cechy osobowe: pracowitość, sumienność, lojalność, dokładność.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie i spokojną pracę w sympatycznym zespole,
  • przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy,
  • możliwość awansu zawodowego,
  • kontakt z nowościami technicznymi.

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy