Monter Urządzeń Dźwigowych

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 25.04.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 25.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    OTIS to największy producent dźwigów, schodów i chodników ruchomych oraz systemów transportu pionowego na świecie. Nasza historia sięga 1853 roku, kiedy to Elisha Graves Otis zaprezentował pierwszy na świecie bezpieczny dźwig. Od ponad 160 lat z naszych urządzeń korzystają miliony osób. To dla naszych Klientów wciąż wyznaczamy standardy w branży, którą stworzyliśmy. Stawiamy na rozwój nowych technologii, nie zapominając o naszej tradycji i historii.

    Zakres obowiązków:

    • Montaż i uruchamianie urządzeń dźwigowych oraz schodów ruchomych zgodnie z instrukcją montażu,
    • Przeprowadzanie remontów urządzeń dźwigowych,
    • Współpraca z klientami firmy, w szczególności z inżynierami i kierownikami budów,
    • Dbanie o porządek w miejscu pracy oraz przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości pracy,
    • Zapewnienie najwyższej jakości wykonania powierzonych obowiązków.

    Oczekujemy:

    • Min. rocznego doświadczenia na stanowisku montera w branży urządzeń dźwigowych,
    • Doświadczenia w montażu, instalacji urządzeń mechanicznych, elektrycznych,
    • Wykształcenia średniego z zakresu mechaniki i/lub elektryki,
    • Uprawnień SEP do 1 KV,
    • Czynnego prawa jazdy kat. B,
    • Sumienności oraz dokładności,
    • Umiejętności pracy w zespole,
    • Chęci do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę na podstawie działalności gospodarczej (podwykonawstwo),
    • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premiowej,
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
    • Pakiet benefitów dodatkowych (opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie)
    • Możliwość rozwoju zawodowego.