Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter urządzeń dźwigowych

  • Kopenhaga i okolice, Dania., Dania
  • Pracownik fizyczny
  • 04.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii (Agencja Zatrudnienia nr 5437). Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 12 lat.

    Aktualnie dla naszego klienta z Danii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kopenhaga i okolice, Dania.
    M-w/ 01.19/ Kopenhaga

    Zakres obowiązków:

    Osoba zatrudniona na stanowisku monter urzadzeń dźwigowych będzie odpowiedzialna za wszelkie prace związane z montowaniem dźwigów osobowych, towarowych w różnego rodzaju budynkach, głównie mieszkalnych. Montaż kabli, silników, paneli, okablowania elektrycznego, drzwi etc.

    Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji naszej firmy na duńskim rynku pracy zapewniamy swoim pracownikom szeroki zakres usług na najwyższym poziomie.

    Gwarantujemy:

    • duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii - zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12,5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
    • organizację kwestii formalnych tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny,
    • wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK/ tydzień,
    • wynajem zakwaterowania (koszt jest odliczany z wynagrodzenia),
    • pomoc w organizacji transportu na terenie Danii,
    • opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h/dobę.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • dużą ilośc godzin pracy,
    • pracę w systemie rotacyjnym ( 6/2 lub 9/3 tygodnie),
    • rozpoczęcie pracy od zaraz z możliwością długotrwałej współpracy,
    • auto służbowe.

    Oczekujemy:

    • udokumentowanego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku przy montażu wind,
    • mile widziane uprawnienie do pracy na wysokości,
    • mile widziane uprawnienia do montażu rusztowań § 13,
    • min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego,
    • uprawnień na wózki widłowe, Reachtruck, Manitu itp. – jako dodatkowy atut,
    • prawa jazdy kat. B ( B+E mile widziane) – warunek konieczny.

    Wymagane dokumenty:

    • CV
    • Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje itp.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim z podaniem numeru referencyjnego

    za pomocą przycisku:

    Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Oferta dotyczy pracy za granicą.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  BlueCollar JobSupply sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

    bottom