Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Urządzeń Dźwigowych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 20.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Każdego dnia przewozimy miliard osób na całym świecie. Naszymi windami, schodami i chodnikami ruchomymi podróżuje 500 000 ludzi na minutę - to cały Poznań, pięć razy Koszalin czy jedna trzecia Warszawy.

    Zatrudniamy blisko 58 000 pracowników w ponad 100 oddziałach na wszystkich kontynentach. Ale Schindler to nie tylko duże liczby, szczytne idee i szwajcarska precyzja w każdym detalu. Nasza organizacja to również twórczy mix doświadczenia i innowacji, szczere przyjaźnie oraz szansa na wspaniałą karierę.

    Obejrzyj film i poznaj ludzi tworzących sukces marki Schindler w Polsce.

    Miejsce pracy: Poznań

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    - Montaż i uruchamianie urządzeń zgodnie z instrukcją montażu
    - Przeprowadzanie remontów urządzeń
    - Uczestnictwo w procesie dopuszczenia urządzeń do eksploatacji
    - Zapewnienie najwyższej jakości w instalacji urządzeń
    - Przestrzeganie zasad BHP i ochrony środowiska na powierzonym stanowisku pracy
    - Uczestnictwo w szkoleniach obowiązujących w firmie z zakresu montażu urządzeń

    OFERUJEMY:

    -Umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie

    -Możliwość rozwoju zawodowego

    -Bogaty pakiet szkoleń technicznych

    -Prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz możliwość objęcia opieką medyczną rodziny pracownika

    -Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

    -Finansowanie egzaminów UDT i SEP

    -Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku

    OCZEKUJEMY:

    -Min. 2 letniego doświadczenia w pracy w branży dźwigowej lub pokrewnej

    -Doświadczenia w montażu instalacji urządzeń mechanicznych, elektrycznych

    -Wykształcenia średniego – preferowane elektromechaniczne

    -Uprawnień SEP

    -Kultury bezpieczeństwa pracy

    -Prawa jazdy kat. B

    -Dokładności, rzetelności w działaniu

    -Umiejętności współpracy w zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

     Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zwartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz 883.”

    www.schindler.com