Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Urządzeń Dźwigowych

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 04.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Każdego dnia przewozimy miliard osób na całym świecie. Naszymi windami, schodami i chodnikami ruchomymi podróżuje 500 000 ludzi na minutę - to cały Poznań, pięć razy Koszalin czy jedna trzecia Warszawy.

    Zatrudniamy blisko 58 000 pracowników w ponad 100 oddziałach na wszystkich kontynentach. Ale Schindler to nie tylko duże liczby, szczytne idee i szwajcarska precyzja w każdym detalu. Nasza organizacja to również twórczy mix doświadczenia i innowacji, szczere przyjaźnie oraz szansa na wspaniałą karierę.

    Obejrzyj film i poznaj ludzi tworzących sukces marki Schindler w Polsce.

    Miejsce pracy: Szczecin

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Montaż i uruchamianie urządzeń zgodnie z instrukcją montażu
    • Przeprowadzanie remontów urządzeń
    • Uczestnictwo w procesie dopuszczenia urządzeń do eksploatacji
    • Zapewnienie najwyższej jakości w instalacji urządzeń
    • Przestrzeganie zasad BHP i ochrony środowiska na powierzonym stanowisku pracy
    • Uczestnictwo w szkoleniach obowiązujących w firmie z zakresu montażu urządzeń

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Bogaty pakiet szkoleń technicznych
    • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz możliwość objęcia opieką medyczną rodziny pracownika
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
    • Finansowanie egzaminów UDT i SEP
    • Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku

    OCZEKUJEMY:

    • Min. 2 letniego doświadczenia w pracy w branży dźwigowej lub pokrewnej
    • Doświadczenia w montażu instalacji urządzeń mechanicznych, elektrycznych
    • Wykształcenia średniego – preferowane elektromechaniczne
    • Uprawnień SEP
    • Kultury bezpieczeństwa pracy
    • Prawa jazdy kat. B
    • Dokładności, rzetelności w działaniu
    • Umiejętności współpracy w zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

     Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    www.schindler.com