Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter urządzeń elektronicznych

Reef Factory Sp. z o.o.

3 0754 305 brutto / mies.

Bydgoska 94

Niemcz (pow. bydgoski)

Twój zakres obowiązków

  • montowanie urządzeń elektronicznych,

  • testy funkcjonalne urządzeń,

  • klejenie/skręcanie obudów urządzeń elektronicznych,

  • pakowanie produktów w opakowania oraz w kartony zbiorcze.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowany kierunek: elektronik),

  • umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej,

  • dokładność w realizacji powierzonych zadań,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zdolności manualne.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • lutowanie ręczne elementów elektronicznych,

  • uprawnienia SEP do 1kV w zakresie eksploatacji.

To oferujemy

  • pracę w miłym, młodym i doświadczonym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (2500 - 3500),

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • dostęp do wiedzy oraz najnowszych technologii IoT,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • elastyczna forma zatrudnienia.

Reef Factory producent nowoczesnego sprzętu Smart (Internet of Thing), prowadzący dystrybucję swoich produktów w branży akwarystyki morskiej na całym świecie szuka kolejnej osoby do swojego zespołu zaangażowanych specjalistów.

Firma w rekordowym czasie wypuściła kilkanaście produktów na rynek i są one oceniane w branży na świecie na najbardziej innowacyjne.

To co wyróżnia firmę na tle innych na rynku pracodawców to to, że firma rozwija się w bardzo szybkim tempie co daje pracownikom zarówno opcję realnego rozwoju jak i realizowania wspólnych celów. Wypozycjonowana marka produktów oraz nowoczesne technologie przy których pracuje.

Przewiń do profilu firmy

Więcej o nas