Monter Urządzeń Elektronicznych

  • Rybnik, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 4000–6000 zł brutto / mies.
  • 17.06.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 17.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Monter Urządzen Elektronicznych

    Miejsce pracy: Rybnik
    Nr ref:(EC/06/19)

     Opis stanowiska:

    • Montaż urządzeń/obejść na układach energetycznych.
    • Hydrodynamiczne czyszczenie zbiorników, cystern, rurociągów, wymienników ciepła.
    • Przygotowywanie obsługa procesów płukania układów olejowych.
    • Smarowanie maszyn i urządzeń.
    • Czyszczenie turbin za pomocą piany.

    Wymagania:

    • Uprawnienia elektryczne E2.
    • Zdolności manualne.
    • Chęć do pracy.
    • Gotowość do pracy w delegacji.
    • Mile widziane doświadczenie przy pracach monterskich.

     Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia za obecność w pracy).
    • Możliwość pracy w "nadgodzianch".
    • Stabilne zatrudnienie, miłą atmosferę w pracy.
    • Ubrania robocze.

     Kontakt telefoniczny: +48 539 549 417

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.