Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter urządzeń elektrycznych - kolej

MTMKOL AUTOMATYKA sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma MTMKOL Automatyka Sp. z o.o. zajmuje się:

  • projektowaniem oraz pełnieniem nadzoru autorskiego;
  • pracami budowlano-montażowymi w zakresie urządzeń sterowania ruchem kolejowym i elektroenergetycznych;
  • pełnieniem nadzoru inwestorskiego nad pracami budowlanymi;
  • sporządzaniem kosztorysów, inwestorskich, ofertowych, powykonawczych oraz przedmiarów robót.

Opis stanowiska:

  • montaż zewnętrznych urządzeń sterowania ruchem kolejowym;
  • budowa i montaż sieci kablowych;
  • montaż szaf kablowych zewnętrznych, rozszycie kabli w szafach, kontenerach;
  • montaż wewnętrznych urządzeń sterowania ruchem kolejowym;
  • wykonywanie okablowania szaf, stojaków oraz pozostałych urządzeń na podstawie schematów oraz dokumentacji techniczno-ruchowej.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i montażowych;
  • przestrzeganie przepisów, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV;
  • mile widziane uprawnienia do pracy w czynnych urządzeniach sterowania ruchem kolejowym;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • pracę z doświadczonym zespołem;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szkolenia z zakresu montażu i uruchamiania urządzeń sterowania ruchem kolejowym.

Ogłoszenie archiwalne