Oferta pracy

Monter Urządzeń Elektrycznych

3D Lab Sp. z o.o.O firmie

  • Farbiarska 63B
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

3D Lab Sp. z o.o.

Farbiarska 63B

Warszawa

3D Lab Sp. z o.o. jest przedstawicielem marek 3DSystems oraz Coherent (ORLaser) w Polsce. Zajmujemy się implementacją technologii druku 3D w przemyśle. Obecnie komercjalizujemy na rynkach międzynarodowych autorską technologię atomizacji proszków metali pod marką ATO. Firma obecnie zatrudnia 30 osób i stale zwiększamy zatrudnienie. Mamy aspiracje stać się znaczącym graczem w branży na globalnym rynku. W związku z tym planujemy intensywne działania głównie poza granicami Polski.

Zakres obowiązków:

  • montaż mechaniczny urządzeń
  • testowanie gotowych urządzeń
  • ścisła współpraca z Działem Produkcji i Magazynem
  • diagnozowanie uszkodzeń i rozwiązywanie problemów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne kierunkowe (ewentualnie zawodowe poparte doświadczeniem przy produkcji / serwisie urządzeń elektronicznych)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz  schematów elektronicznych
  • dyspozycyjność
  • sumienność i zaangażowanie
  • samodzielność w działaniu

Mile widziane:

  • umiejętność lutowania ręcznego

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • możliwość rozwoju i współtworzenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy