Oferta pracy

Monter Urządzeń Energoelektronicznych (k/m)

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.O firmie

  • Zielonka

    Zielonka, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż urządzeń (zasilaczy, podzespołów) zgodnie z dokumentacją i obowiązującymi standardami jakości,

  • Wykonywanie prac pomocniczych przy prototypach.

Nasze wymagania

  • Znajomość części elektronicznych, elektrycznych,

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami monterskimi.

Mile widziane

  • Umiejętność lutowania oraz czytania schematów elektrycznych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Praca w systemie 1 lub 2 zmianowym,

  • Opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych,

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Przewiń do profilu firmy