Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Urządzeń Klimatyzacyjnych i Wentylacyjnych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-06-12
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma z ponad 26 letnim doświadczeniem na rynku. Specjalizująca się w instalacjach HVAC. Wykonująca realizacje na terenie całego województwa wielkopolskiego.

    MONTER - urządzeń klimatyzacyjnych
    i wentylacyjnych
    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    Praca w małych dwu-trzy osobowych zespołach. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż, wykonywanie przeglądów okresowych oraz usuwanie awarii urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz chłodniczych.

    Wymagania:

    • wiedza techniczna z zakresu klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa
    • doświadczenie w montażu urządzeń klimatyzacji, wentylacji, chłodniczych
    • uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane)
    • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Werner Sp. z o.o. Sp.K.(Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Werner Sp. z o.o. Sp.K. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]