Monter urządzeń łączności

  • Police, zachodniopomorskie
  • REMECH Grupa Remontowo-Inwestycyjna (budynek zarządu), Kuźnicka 1, 72-010 Police, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 06.08.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 05.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Grupa Azoty Police Serwis Spółka z o.o.

    specjalizująca się w pracach serwisowych, remontowych, montażowych, a także w świadczeniu usług z zakresu automatyki, elektryki, elektrotechniki oraz usług kontrolno-pomiarowych na rzecz Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A., jak i klientów zewnętrznych

    poszukuje kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Police

    Podstawowe obowiązki:

    • Obsługa sieci teleinformatycznych,
    • Przeglądy i konserwacje urządzeń telefonicznych i informatycznych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenie min. średnie,
    • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i terminowość,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat),
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z pakietem socjalnym,
    • Pakiet usług medycznych dla pracownika finansowany przez pracodawcę
    • Dostępny Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • Wsparcie merytoryczne,
    • Dobrą atmosferę pracy.
    CV zawierające klauzulę* prosimy przesyłać do 05.09.2019 r. klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o umieszczenie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Azoty Police Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Policach przy ul. Kuźnickiej 1, zawartych w CV na potrzeby

    · obecnego procesu rekrutacji do czasu jego zakończenia*

    · obecnego i przyszłych procesów rekrutacji przez okres 12 miesięcy *

    zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych”

    *niepotrzebne skreślić