Ta oferta pracy jest nieaktualna od 278 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter urządzeń mechanicznych

  • Parainen, Finlandia
  • Specjalista
  • 2017-02-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Kowalski Consulting Sp. z o.o., to wyspecjalizowany operator usług inżynieryjnych i konsultingowych dla sektora offshore, budowy i remontów jednostek pływających oraz konstrukcji stalowych, działający na rynku od roku 2007, oferujący usługi w zakresie projektowania, budowy i remontów jednostek pływających, oraz branżowej rekrutacji technicznej, na rynku międzynarodowym, w obszarach:
  • zarządzania projektami,
  • przygotowania dokumentacji projektowej, konstrukcyjnej oraz technologicznej,
  • technologicznej analizy oraz optymalizacji kosztów wytworzenia produktu,
  • kwalifikacji dostawców oraz usług i/lub materiałów,
  • nadzoru technologiczno – wykonawczego,
  • całościowych usług podwykonawczych,
  • rekrutacji kadry technicznej.

Grupa Kowalski na potrzeby projektów realizowanych w Finlandii poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Parainen

Obowiązki:

  • Fabrykacja blach, rur oraz montaż mechaniczny elementów ruchomych,
  • Praca w fabryce betonu.

Wymagania

  • Doświadczenie min. 3 w montażu linii produkcyjnych,
  • Znajomość rys. technicznego,
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego.

Oferujemy

  • Estońska umowę o pracę,
  • Kontrakt 4 tygodniowy,
  • Wynagrodzenie podstawowe 6,8 €/h netto (za normalny czas pracy),
  • Czas pracy do 54 godz. tyg.,
  • 30 € diety żywieniowej dziennie,
  • Przewidywane miesięczne wynagrodzenie netto razem z dietą ok. 2500 € netto,
  • Dodatkowe ubezpieczanie zdrowotne,
  • Opłacone przeloty,
  • Opłacony transport na miejscu,
  • Opłacone zakwaterowanie,
  • Wynagrodzenie płatne co dwa tygodnie,
  • Wyżywienie we własnym zakresie,
  • Czas trwania projektu: 1 m-ce , możliwość zaangażowania na innych projektach,
  • Start projektu: od 21.02.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji
klikając przycisk Aplikuj.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się