Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter urządzeń technicznych

UNILIFT Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Ołowiana 16
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Pracownik fizyczny

UNILIFT Sp. z o.o. sp.k.

Ołowiana 16

Bydgoszcz

Firma UNILIFT Sp. z o.o. sp.k. z 35-letnią tradycją jest producentem systemów zasilań odbiorników ruchomych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu a głównie w przemyśle budowy urządzeń dźwignicowych.

Zakres obowiązków:

  • montaż produktów UNILIFT,
  • przygotowanie i kompletowanie zamówień do wysyłki,
  • drobne prace ślusarskie z możliwością obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych w ramach posiadanych umiejętności i kwalifikacji.

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność pracy minimum narzędziami ręcznymi,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją i rysunkiem technicznym,
  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, obowiązkowość, uczciwość,
  • gotowość podnoszenia kwalifikacji i kompetencji w zakresie produktów UNILIFT
  • uprawnienia eksploatacyjne do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • umowę o pracę w systemie 1-zmianowym, w pełnym a także częściowym wymiarze godzin,
  • bardzo dobre wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • pracę w przyjaznym i zgranym zespole.

Ogłoszenie archiwalne