Ta oferta pracy jest nieaktualna od 137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter w branży samochodowej

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 08.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o.

DEXTRA-Temp Work Agency Sp. z o.o. to firma z doświadczeniem w dziedzinie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz leasingu pracowniczego. Założona i prowadzona w Zabrzu przy Pl. Teatralnym 10 skupia się na wyszukiwaniu najlepszych pracowników, którym gwarantuje zatrudnienie w różnych rejonach Polski i Europy.

Dodatkowym atutem firmy jest znajomość zachodniego rynku pracy, dzięki wieloletnim kontaktom właścicieli firmy z przedsiębiorcami Europy Zachodniej. Najważniejsza dla nas jest satysfakcja naszych Klientów, a zadowolenie pracowników jest naszym głównym celem. Nasza firma posiada Certyfikat Marszałka województwa śląskiego o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia Numer 8025 z dnia 27 lutego 2012 r.

Region: Niemcy
Opis stanowiska:

Dla Naszego zagranicznego Klienta poszukujemy osób do pracy w branży samochodowej do montażu elementów zabudów na podwozia samochodów dostawczych. Mile widziane osoby z doświadczeniem w dziedzinie mechaniki i elektryki samochodowej.
  • montaż urządzeń i podzespołów w branży samochodowej,
  • obsługa elektronarzędzi tj. wiertarka, szlifierka, nitownica itd.,
  • prace ślusarskie,
  • prace elektryczne przy zabudowach samochodów,
  • dbanie o wysoką jakość produktu.

Wymagania:

  • zdolności manualne,
  • zmysł techniczny,
  • doświadczenie w dziedzinie mechaniki i elektryki samochodowej,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym lub komunikatywnym
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • uprawnienia: na wózki widłowe, spawalnicze - mile widziane.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym zespole pozwalającą na rozwój osobisty,
  • ubezpieczenie i opodatkowanie po stronie niemieckiej,
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DEXTRA-Temp Work Agency Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest DEXTRA-Temp Work Agency Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ul. Plac Teatralny 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.