Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter w Dziale Elektrycznym

ARP E-VEHICLES sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji elektrycznych niskiego i wysokiego napięcia.

  • Montaż części elektrycznych.

  • Realizacja prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego ze szczególnym uwzględnieniem jakości i bezpieczeństwa konstrukcji.

  • Wypełnianie dokumentów zgodnie z wymogami systemu jakości.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją i dozorem urządzeń energetycznych do 1kV.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.

  • Znajomość czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych.

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

  • Zaangażowanie, dokładność i rzetelność.

  • Ważne uprawnienia do obsługi żurawia i/lub suwnicy z poziomu 0 - mile widziane.

  • Ważne uprawnienia do obsługi wózka widłowego - mile widziane.

  • Prawo jazdy kategorii D - mile widziane.

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego - mile widziane.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

  • Stabilne zatrudnieni na podstawie umowy o pracę.

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze – tworzymy zespół nastawiony na długofalowe relacje, współpracę oraz osiągnięcie ambitnych celów.

  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia.

  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

O nas

ARP e-VEHICLES Sp. z o.o. to firma z polskim kapitałem, tworzona przez zespół specjalistów doświadczonych w projektowaniu i produkcji pojazdów elektrycznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz otwarciem nowego zakładu w Bydgoszczy poszukujemy nowych Pracowników.