Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

TRANSMOBIL SYSTEMS SP. Z O.O.O firmie

5 00015 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

TransMobil Systems jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się projektowaniem, opracowywaniem
i wdrażaniem systemów elektroniczno–informatycznych. Specjalizujemy się w produkcji urządzeń telemetrycznych
kontrolujących pojazdy oraz oprogramowania do zarządzania flotą pojazdów w przedsiębiorstwie.

Monter

Opis stanowiska:

  • Montaż urządzeń GPS w pojazdach na terenie Polski

Wymagania:

  • wykształcenie (technik elektryk / elektronik)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość elektromechaniki samochodowej
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • niekaralność - z uwagi na pracę z firmami z branży ochroniarskiej
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV oraz zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o dobrej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie (bez górnych limitów)
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • służbowy samochód
  • służbowy telefon
  • służbowy laptop
  • możliwość szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w miłym zespole
  • duży zakres samodzielności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TRANSMOBIL SYSTEMS sp. z o.o. z siedzibą w 01-982 Warszawa, ul.Trylogii 2/16 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne