Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-09-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma JM-TRONIK od 1981 roku jest dynamicznie rozwijającym się producentem urządzeń dla energetyki zawodowej i przemysłowej: zajmuje się produkcją i sprzedażą rozdzielnic SN, zabezpieczeń elektroenergetycznych SN i NN, aparatury pomiarowej i pierwotnej. JM-TRONIK stale inwestuje
    we wspieranie zdrowego balansu między pracą, a życiem. Sukces JM-TRONIK zawdzięczamy naszym ludziom, dlatego oferujemy im to co najlepsze.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy na Wydziały produkcyjne osób na stanowiska Monter-Elektryk i Monter-Mechanik
    MONTER
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. MME

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (opieka medyczna, pakiet sportowy),
    • Niezbędne szkolenia i narzędzia pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Obowiązki pracownika:

    • Montaż podzespołów mechanicznych, elektrycznych lub elektronicznych zgodnie z dokumentacją,
    • Realizacja zleceń produkcyjnych i serwisowych zgodnie z procedurami,
    • Udział w uruchamianiu urządzeń,
    • Dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny narzędzi i urządzeń.

    Wymagania:

    • Wykształcenie zasadnicze lub techniczne,
    • Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych,
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
    • Mile widziane doświadczenie w kablowaniu szaf sterowniczych lub rozdzielnic.

    Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) z podanym numerem referencyjnym stanowiska
    w temacie wiadomości.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.