Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter wentylacji 190 - 210 SEK/h brutto

Goodworkers sp. z o.o.

  • Sztokholm, Szwecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż wentylacji i izolacji

  • Praca w Szwecji, na terenie Sztokholmu

  • Praca w nowym budownictwie mieszkaniowym

  • Praca z rysunkiem technicznym

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w montażu klimatyzacji i wentylacji

  • profesjonalizm i rzetelność w pracy

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejetność pracy w grupie jak również samodzielnie

  • język angielski

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 190 - 210 SEK/h brutto

  • Długoterminowe stabilne zatrudnienie

  • Zakwaterowanie

  • Opłacone koszty podróży

  • Ubezpieczenie europejskie

  • Odzież roboczą

  • Narzędzia

  • Opieka koordynatora

  • Dopasowany harmonogram urlopów

  • Opłacone zjazdy do Polski i powroty do Szwecji

#Szwecja #praca w Szwecji

Goodworkers sp. z o.o. zajmuje się realizacją projektów budowlanych oraz leasingiem pracowników dla tej branży. Wykonujemy szereg prac związanych z stawianiem stanów surowych budynków mieszkalnych, pracach wykończeniowych, hydraulicznych i elektrycznych. Spełniamy normy polskie, europejskie, zawsze dostosowujemy się do standardów wymaganych w danym kraju. Od 2012 spełniamy również wymagania NATO, o czym świadczy nasz certyfikat NCAGE o numerze 2283H.

Poszukuje do pracy w Szwecji

Przewiń do profilu firmy