Monter wentylacji i klimatyzacji

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-11-21
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2018-12-21)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KLIMATIM S.C.

    Miejsce pracy: Kielce
    Opis stanowiska:
    • Montaż instalacji wentylacji i klimatyzacji
    • Praca na miejscu oraz w delegacji
    • Serwis

    Wymagania:

    Poszukujemy osób z doświadczeniem przy montażu wentylacji i klimatyzacji ale również osoby chętne do przyuczenia i przebranżowienia. Wykształcenie minimum zawodowe, zmysł techniczny, odpowiedzialność, sumienność, dobra organizacja pracy i umiejętność czytania rysunków technicznych - dokumentacji.

    Oferujemy:

    Firma oferuje stałe zatrudnienie, możliwość nauki zawodu i rozwoju zawodowego – szkolenia możliwość awansu, atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające zaangażowaniu i umiejętnością pracownika. Preferujemy również elastyczność w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego. W delegacji zapewniamy dietę oraz nocleg.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.