Monter wentylacji - klimatyzacji

  • Francja, Francja
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 05.08.2019
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 04.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie do pracy na terenie Francji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Francja

    Obowiązki:

    • montaż kanałów i urządzeń wentylacyjnych

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • mile widziane prawo jazdy kat. B

    Gwarantujemy:

    • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie zawsze do 10 dnia każdego miesiąca, płatny urlop)
    • opłacone mieszkanie w dobrym standardzie
    • opłacony dojazd do Francji oraz powrót do kraju (również transport na miejscu)
    • odzież roboczą oraz narzędzia
    • stałe wsparcie (pomoc na miejscu, sprawy formalne i tłumaczenia)
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności

    MOŻLIWOŚĆ WSPÓŁPRACY DŁUGOTERMINOWEJ!

    Administratorem danych jest Ap Vector z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.