Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter wentylacji

SEC Technologies Sp. z o.o.

  • Niemcy

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracownik fizyczny

Firma SEC Technologies Sp. z o.o. w związku z intensywnym rozwojem oraz aktualnie prowadzonymi projektami na terenie Niemiec poszukuje wykwalifikowanych pracowników z województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego do pracy w przemyśle stoczniowym na stanowisko:

Niemcy (Hamburg / Wismar / Wolgast / Lemwerder)

Zakres obowiązków:

  • Montaż wentylacji lekkiej i ciężkiej

Wymagania:

  • kierunkowe wykształcenie zawodowe lub średnie
  • min. 2-letnie udokumentowane doświadczenie na wyżej wymienionych stanowiskach
  • doświadczenie przy montażu wentylacji na statkach wojennych lub pasażerskich
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do dłuższej współpracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia zgodnie z preferencjami kandydata
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne:
    • od 10.000 do 14.000 PLN brutto - monterzy
  • pracę w systemie rotacyjnym 4 tygodnie na 1
  • możliwość długofalowej współpracy na kilka lat
  • transport i zakwaterowanie po stronie pracodawcy
  • możliwość stałego podwyższania kwalifikacji, szkolenia
  • pracę w międzynarodowym zespole, z dużym doświadczeniem w branży

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne