Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Monter wentylacji

GOODWORKERS SP. Z O.O. O firmie

  • Sztokholm, Szwecja, Szwecja

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracownik fizyczny
#Szwecja #praca w Szwecji

Goodworkers sp. z o.o. zajmuje się realizacją projektów budowlanych oraz leasingiem pracowników dla tej branży. Wykonujemy szereg prac związanych z stawianiem stanów surowych budynków mieszkalnych, pracach wykończeniowych, hydraulicznych i elektrycznych. Spełniamy normy polskie, europejskie, zawsze dostosowujemy się do standardów wymaganych w danym kraju. Od 2012 spełniamy również wymagania NATO, o czym świadczy nasz certyfikat NCAGE o numerze 2283H.

Poszukuje do pracy w Szwecji

Opis stanowiska:

  • Montaż wentylacji i izolacji
  • Praca w Szwecji, na terenie Sztokholmu
  • Praca w nowym budownictwie mieszkaniowym
  • Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w montażu klimatyzacji i wentylacji
  • profesjonalizm i rzetelność w pracy
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejetność pracy w grupie jak również samodzielnie
  • język angielski

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie
  • zakwaterowanie
  • narzędzia
  • odzież roboczą
  • transport
  • ubezpiecznie europejskie
  • opłacone koszty podróży

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji
za pomocą przycisku Aplikuj Teraz na dole ogłoszenia

lub na adres:
Goodworkers Sp. z o.o.
Ul. Daru Pomorza 20, Gdańsk 80-299

Ogłoszenie archiwalne