Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter wiązek elektrycznych

  • Starachowice, świętokrzyskie
  • Pracownik fizyczny
  • 13.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz zmienić pracę albo zdobyć nowe doświadczenie zawodowe? Zgłoś się do nas już dziś! Mamy dla Ciebie idealna ofertę!

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko monter wiązek elektrycznych.

    Nr ref.: /271/07/2018/AA/40211
    Starachowice

    oferujemy

    • krótki czas oczekiwania na rozpoczęcie pracy- szybka rekrutacja dla zdecydowanych osób!
    • umowa o pracę tymczasową
    • możliwość zdobycia doświadczenia
    • gwarancja wypłaty na czas + premia
    • pakiet benefitów Randstad PLUS ( opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach )
    • 50% dofinansowanie do dojazdów autokarem z Nowej Słupi, Wierzbicy, Iłży, Skarżysko Kościelne, Mirzec, Mirów
    zadania
    • montaż wiązek elektrycznych
    • dbałość o jakość i terminowość wykonywanych robót
    • dbanie o ład i porządek stanowiska pracy
    • przestrzeganie zasad i procedur
    oczekujemy
    • zdolności manualne
    • chęci do pracy
    • praca w systemie 3 zmianowym
    • możliwość przyuczenia

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47