Ta oferta pracy jest nieaktualna od 275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter wind budowlanych

  • Deurne, Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 09.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników poszukuje kandydatów dla
      naszego klienta - wiodącej firmy w Belgii specjalizującej się w wynajmie wind budowlanych, platform, podnośników nożycowych, wózków widłowych itp.
    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Deurne

    Opis stanowiska:

    Praca na tym stanowisku będzie polegała na dostarczeniu i montażu windy budowlanej na plac budowy  do  klienta oraz zakotwiczenie dźwigów budowlanych.

    Wymagania:

    • minimum 2 lata doświadczenia  przy  konstrukcjach stalowych  lub montażu konstrukcji metalowych
    • -doświadczenie przy rusztowaniach
    • doświadczenie w pracy na wysokościach
    • brak lęku wysokości
    • samodyscyplina
    • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
    • chęć do nauki języka holenderskiego
    • prawo jazdy kategorii C
    • mile widziane: certyfikat VCA

    Oferujemy:

    • 13-14€ brutto/ na godzinę w zależności od doświadczenia
    • praca po 38h tygodniowo
    • możliwe nadgodziny, płatne 150%
    • bony żywnościowe w wysokości 7€/dzień (1,50€ podatku ponosi kandydat)
    • dodatkowa premia w wysokości 10 € dla pracowników, którzy przebywają dłużej niż 5 godzin na placu budowy
    • wszystkie godziny od wyjazdu do powrotu do bazy są płatne.
    • zatrudnienie na warunkach belgijskich
    • opiekę polskojęzycznego koordynatora
    • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto
    • premia roczna – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach)

    Dodatkowe koszty:

    • zakwaterowanie: 80€ tygodniowo

    Dodatkowe informacje:

    Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).