Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

Robert Biskupski P.H.U. "Cresh.NET"

3 0005 000 brutto / mies.
  • Włoszczowa

    Włoszczowa, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji sieci telekomunikacyjnych,

  • Prowadzenie prac zleconych z zakresu IT,

  • Aktywne uzupełnianie wiedzy i umiejętności w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Dokumentacja działań własnych.

Nasze wymagania

  • Braku przeciwwskazań do pracy na wysokości,

  • Samodzielności w działaniu,

  • Podstawowa umiejętność konfiguracji urządzeń klienckich

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej,

  • Umiejętności rozwiązywania problemów,

  • Umiejętności pracy zespołowej,

  • Prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku od 9 do 17,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • Premię za nadgodziny i usuwanie awarii w dni wolne,

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy,

  • Pracę w profesjonalnym, zgranym zespole.

O nas

Firma Cresh.NET jest lokalnym operatorem telekomunikacyjnym. Oferujemy dostęp do nowoczesnego Internetu szerokopasmowego oraz telewizji cyfrowej w Gminie Włoszczowa. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko MONTER - SERWISANT SIECI.