Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

"BASTION" DAMIAN DURASIK

umowa o pracę
4 1009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 1009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż oraz serwis instalacji fotowoltaicznych/elektrycznych

Nasze wymagania

  • Sumiennego wykonywania obowiązków

  • Sprawność manualna oraz predyspozycji do pracy na wysokości

  • Umiejetność posługiwania się elektronarzędziami

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywność - Umiejetność pracy w zespole

  • Chęć nauki oraz indywidualnego rozwoju

  • Dyspozycyjność (nienormowane godziny pracy)

To oferujemy

  • Praca w młodym 3 osobowym zespole

  • Stabilne i wysokie zarobki

  • Niezbędne profesjonalne narzędzia

  • Zatrudnienie na umowę o prace lub b2b

  • Możliwość rozwoju osobistego oraz zwiększenia dochodów

O nas

Firma zajmuje się montażem oraz serwisem instalacji Fotowoltaicznych/Elektrycznych