Prosimy o przesłanie CV. Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz przepisami rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby związane z niniejszą rekrutacją.” Informujemy, że Administratorem danych jest Aluwind Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławski przy ul. Logistycznej 8. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Monter

Aluwind Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 09 wrz 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż (składanie, skręcanie) produktów aluminiowych oraz stalowych na podstawie rysunku technicznego z użyciem różnych dostępnych elektronarzędzi (montaż gniazdowy, nie na linii)

  • Bieżąca współpraca z produkcją w zakresie dostępności elementów montażowych

  • Oznaczanie i etykietowanie wyrobów gotowych oraz półproduktów

  • Pobieranie półproduktów do procesu montażu/pakowania

  • Raportowanie stanu produkcyjnego w systemie SAP

  • Utrzymywanie porządku w obszarze pracy

  • Inwentaryzacja zapasów magazynowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z elementami metalowymi

  • Zdolności manualne

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Zaangażowanie i chęć rozwoju

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi UDT

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Pracę w trybie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w systemie SAP

  • Parking firmowy ze stacją do ładowania hulajnóg elektrycznych

  • Bony świąteczne i okolicznościowe

  • Automaty z darmowymi napojami

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje i rozwijające kompetencje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity: prywatną opiekę medyczną, program MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, możliwość udziału w kursie języka obcego, dodatkowe benefity z ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Aluwind Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w produkcji mechanicznych innowacji oraz rozwiązań logistycznych dla klientów działających w branży wiatrowej, zarówno lądowej, jak i morskiej. Poprzez nasze nowoczesne zakłady produkcyjne, silne kompetencje techniczne, jak również stały nacisk na elastyczność i jakość, jesteśmy uznawani za profesjonalnego i niezawodnego partnera, który zapewnia swoim klientom najlepsze możliwie produkty i rozwiązania. Mamy ściśle określoną strategię rozwoju, której głównym założeniem jest stały rozwój kompetencji naszych pracowników, a także ciągłe doskonalenie procesów i procedur.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje