Monter wyrobów małoseryjnych

EC Engineering Sp. z o.o.O firmie

EC Engineering Sp. z o.o.

Podłęże 659

Podłęże (pow. wielicki)

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Wymagania:

  • Ukończona min. szkoła średnia techniczna (profil mechaniczny będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w pracy mechanika / narzędziowca / ustawiacza maszyn / serwisanta urządzeń mechanicznych
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki / pneumatyki / automatyki
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Szybkość uczenia się, elastyczność, chęć rozwijania swoich umiejętności
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, dokładność, sumienność
  • Znajomość obsługi tokarki/frezarki będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Montaż wyrobów produkowanych dla przemysłu kolejowego
  • Budowa prototypowych produktów wg rysunku technicznego, schematu i instrukcji montażu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Ciekawe projekty
  • Możliwość rozwoju

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj w tytule wpisując nazwę stanowiska, na które składa się aplikację.

Nadesłanych ofert nie zwracamy, jednocześnie uprzejmie informujemy,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy