Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik handmade - zdobienie i produkcja kostiumów

E-PRICE Wojciech KubackiO firmie

3 000‐3 300 zł brutto / mies.

E-PRICE Wojciech Kubacki

Różana 3

Koszalin

Jesteśmy firmą o 14-letnim doświadczeniu w branży karnawałowej! Zajmujemy się sprzedażą akcesoriów imprezowych, balonów, gadżetów eventowych oraz kostiumów karnawałowych. Prowadzimy własną szwalnię kostiumów karnawałowych, które produkujemy w zakładzie Koszalinie

Zadania na stanowisku:

Na tym stanowisku zajmować będziesz się ozdabianiem i wykańczaniem produkowanych przez nas strojów, ozdób, dekoracji oraz upominków.

  • Ręczne zdobienie kostiumów karnawałowych różnymi technikami - naszywanie, naklejanie, przytwierdzanie zdobień.
  • Maszynowe zdobienie kostiumów różnymi technikami - termonadruk prasą, wypalanie i wycinanie ploterem, haftowanie maszynowe.
  • Cięcie tasiemek za pomocą maszyny tnącej.
  • Produkcja dodatków do kostiumów - różdżki, wianki, biżuteria.
  • Składanie i pakowanie kostiumów do woreczków.
  • Porcjowanie, przepakowywanie, kompletowanie zestawów kostiumów.
  • Metkowanie wyrobów gotowych.

Czy Ciebie szukamy?

  • Jesteś osobą lubiącą prace manualne, plastyczne, rękodzielnictwo, zdobnictwo?
  • Cechuje Cię kreatywność i głowa pełna pomysłów?
  • Lubisz pracę z różnymi materiałami (papier, tkanina, drewno, ceramika, szkło)?

Zapraszamy na spotkanie :)

Czego oczekujemy:

Nie musisz mieć doświadczenia. Najważniejsze są Twoje predyspozycje, chęci oraz zaangażowanie!

  • Wykształcenie min. średnie
  • Status osoby bezrobotnej lub możliwość zarejestrowania w Urzędzie Pracy.
  • Zdolności manualne, plastyczne, techniczne.
  • Samodzielność w pracy oraz duże zaangażowania.
  • Dokładność, precyzja, szczegółowość.

Mile widziane:

  • Wiek do 30 lat

Co oferujemy:

  • Pracę bardzo ciekawą, na samodzielnym stanowisku.
  • Dobre warunki pracy, w stabilnej firmie, nastawionej na sukces.
  • Pracę w stałych godzinach lub elastyczne godziny pracy.
  • Przyjazną atmosferę w pracy, młody i zgrany zespół.
  • Rabat na ofertę firmy.
  • Po okresie próbnym umowa o pracę na 2 lata.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne